Çalışma Saatlerimiz

8:00 - 18:30

BİZE ULAŞIN 0(532) 159 29 86

ev taşıma

ev taşıma Evden eve nakliyat yaptırmak oldukça masraflı ve zahmetlidir. ev taşıma Bu zahmetin minimum düzeye indirilebilmesi için seçilecek olan nakliyat firması büyük bir önem arz etmektedir. Zira insanların ev taşırken oldukça meşgul olduğunu düşünürsek bir de nakliyat firmasının beceriksiz olması taşınma eylemini kabusa dönüştürecektir. Böyle bir durumun yaşanmaması için en kaliteli nakliyat firması detaylı araştırmalar yapılarak tespit edilmelidir.

Nakliyat Hizmeti Öncesinde Mutlaka Sigorta Yapılmalıdır

ev taşıma Ankara sigortalı nakliyat hizmeti verdiğini iddia eden pek çok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Ancak bu firmaların sigortaları sözde yapılmakta ve belgelere dayanmamaktadır. ev taşıma Sigorta yapıldığını sanan müşteriler güvenle eşyalarını taşıtmakta ancak herhangi bir kaza ya da ürünlerin zarar görmesi söz konusu olduğunda gerçeği öğrenmektedir.

Biz ev taşıma olarak yaptığımız tüm sigortaları belgeleyerek ve belgelerin nüshalarını müşterilerimize vererek güvenli bir taşıma gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Böylelikle herhangi bir sorun yaşanması ihtimaline karşı da müşterilerimiz güvende olduklarını biliyor.

ev taşıma Sigortasını yaptığımız ürünleri doğru paketleme ve ambalajlama yöntemleriyle koruma altına almaktayız. Ardından eşya sayısı ve ağırlığına uygun olarak seçtiğimiz aracımıza yükleme işlemlerine başlamaktayız. ev taşıma Eşyaların hepsi devrilme ihtimaline karşı önlem alınarak araca yerleştirilmektedir. Dolayısıyla sert virajlarda dahi eşyalar savrulmamakta ve zarar görmemektedir. ev taşıma Yerleştirme işlemi sonrasında ise varış noktasına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşılmakta, eşyaların eve taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Ankara ilinde ikamet etmekte olan ve nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler bize telefon numaramızdan rahatlıkla ulaşabilmektedir.