Çalışma Saatlerimiz

8:00 - 18:30

BİZE ULAŞIN 0(532) 159 29 86

Taşıma Şirketi

Evden eve taşımacılık, taşınmak isteyen kişilerin duyduğu bir ihtiyaçtır ve kişileri bu konuda araştırma yapmaya iter.  Taşıma Şirketi Değer verdiğimiz eşyalarımızın güvenli firmalar tarafından taşınması ve hiçbir zarar görmemesi hepimizin isteğidir. Rensa Nakliyat, kaliteli ve ilke edindiği müşteri memnuniyeti odaklı hizmetiyle eşyalarınızı hiçbir zarar görmeden yeni adreslerine taşınırken sizlerin de yeni evinizde keyifli bir başlangıç yapmanızı sağlar.

Taşıma Şirketi Rensa Taşımacılık İle Kaliteli Başlangıç

Rensa Araç Kiralama tarafından sizlere sunulan Evden eve taşımacılık hizmeti, güvenli bir taşımacılığı ifade eder.Taşıma Şirketi  Firmamız siz değerli müşterilerimizin değer verdiği eşyaları güvenli bir şekilde taşımakta ve yeni adresinize ulaştırmaktadır.

Evden eve taşımacılıkta önemli olan eşyaların kaliteli ve hak ettiği şekilde taşınmasıdır. Sizlere sunduğumuz bu hizmette eşyalarınız özenle paketlenmekte ve eşyalarınızın boyutuna uygun bir araca istiflenerek taşınmaktadır.Taşıma Şirketi  Firmamıza evden eve taşımacılık için başvurduğunuz takdirde alanında uzman ekibimiz eşyalarınızı incelemekte ve bir taşınma planı oluşturmaktadır. Örneğin, demonte edilecek eşyalarınız hazırlanmakta ve demonte edilerek araca yerleştirilmekte; yeni adresinizde tekrardan monte edilmektedir.

Taşıma Şirketi Kaliteli Taşımacılığın Adresi Rensa Araç Kiralama

Rensa Taşımacılık ile evden eve taşımacılık için anlaştığınız takdirde firmamız ilk olarak yük oranınıza uygun şekilde bir kamyonu sizlerin kullanımına sunar. Ardından eşyalarınızın raporlamasını yaparak sizlere bir plan sunar.

Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteli hizmet ve memnun müşteriyi hedefleyerek hareket eden firmamızdan talep ettiğiniz evden eve taşımacılık hizmetinde her eşyanız kamyonlara yüklenmeden önce mutlaka cinsine en uygun şekilde ambalajlanmaktadır.Taşıma Şirketi  Taşımacılık hizmetimizde eşyalarınızın kamyona yerleştirme işlemi de buna uygun şekilde yapılmaktadır. Firmamızın bünyesinde çalışan ve sizlere en kaliteli hizmeti sunan alanında uzman personelimiz, evden eve taşımacılık hizmetinde eşyalarınızı ambalajlarken ambalajlama malzemesi olarak her zaman iyi sonuç veren kaliteli ürünleri tercih etmektedir.

Taşıma Şirketi Evden Eve Taşımacılık ve Montaj Hizmeti

Rensa Araç Kiralama ile evden eve taşımacılık hizmetinde, taşınma öncesi mobilyalarınızın demontesi adresinizde özenle yapılmakta ve kaliteli malzeme kullanarak özel olarak ambalajlanmaktadır. Taşıma Şirketi Demontesi yapılan ürünleriniz güvenle yeni adresinize taşınmakta ve ardından tekrardan monte edilerek hazır hale getirilmektedir. Siz de kaliteli ve güvenli evden eve taşımacılık firması araştırıyor, eşyalarınızın yeni adreslerine güvenle taşınmasını istiyorsanız hemen bize ulaşın sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizden faydalanın!